Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rumbulā aizturēts vīrietis, kurš organizējis noziegumus, tajos iesaistot nepilngadīgas personas 2018. gada 5. janvāris

Rumbulā, laika posmā no 2017.gada 4.novembra līdz 6.novembrim, no kādas firmas teritorijas tika izdarīta zādzība. Šajā teritorijā atradās slēgta tipa celtniecības konteineri ar dažādiem celtniecības tehnikas priekšmetiem kā arī transportlīdzeklis.

6.novembrī, kad uzņēmuma īpašnieki ieradās darba vietā viņi secināja, ka vairāki konteineri ir uzlauzti un apzagti. Savukārt no transportlīdzekļa ticis nozagts mūzikas atskaņotājs.

Saistībā ar notikušo cietušie nekavējoties vērsās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī.

1.janvārī operatīvie darbinieki ieguva informāciju par iespējamām vainīgajām personām, kuras iesaistītas iepriekšminētā nozieguma realizēšanā.

Vakar, 4.janvārī, par iepriekš minēto faktu tika aizturētas divas personas. Viens no aizturētajiem dzimis 1969.gadā, otrs - 2000.gadā. Šajā noziegumā ir iesaistīta vēl viena persona, kurai ir tikai 12 gadi.

Pašreizējā informācija liecina, ka 1969.gadā dzimušais aizturētais ir nozieguma organizators. Viņš savācis nepilngadīgus bērnus un devis uzdevumus zādzību veikšanai.

1969.gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā un bijis sodīts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Par notikušo tika uzsākti divi kriminālprocesi. Par zādzību, kas izdarīta iekļūstot telpā, no glabātavas vai transportlīdzekļa soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com).