Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Agrā rīta stundā Pārdaugavas iedzīvotāji ziņo par automašīnas apzadzēju; policisti nekavējoties garnadzi aiztur 2018. gada 4. janvāris

2. janvārī pulksten 5.30 tika saņemts zvans no iedzīvotājiem, kuri pa savu dzīvokļu logiem Rīgā, Ozolnieku ielā, bija pamanījuši kādu vīrieti, apzogot vienu no automašīnām.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa patruļpolicisti, kuri netālu no notikuma vietas “pa karstām pēdām” aizturēja aizdomās turēto. Pārmeklējot vīrieti, pie viņa tika atrasta daļa no automašīnā nozagtajām mantām. Policija šobrīd skaidro, kā vīrietis iekļuvis svešajā automobilī.

Aizturētais vīrietis ir dzimis 1985. gadā un jau iepriekš daudz reižu sodīts par zādzībām, kā arī par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Par zādzību, ja tā izdarīta no transportlīdzekļa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā, un drīzumā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kuri ziņoja par noziegumu, un aicinām arī citus nepalikt vienaldzīgiem, redzot aizdomīgas darbības pie transportlīdzekļiem. Atgādinām, ka šādos gadījumos ir nekavējoties jāzvana policijai pa tālruni 110.