Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ropažu novadā rūdīts zaglis autoservisā no kases nozog naudu un tiek aizturēts 2017. gada 1. decembris

22. novembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī ar iesniegumu vērsās autoservisa īpašnieki par zādzību no kases aparāta.

Likumsargi, ierodoties autoservisā, ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzams, ka naktī kāds vīrietis iekļuvis servisā, piegājis pie kases, atvēris to, izņēmis visu tajā esošo naudu – 1 300 eiro – un aizbēdzis projām.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, Valsts policija sadarbībā ar Salaspils un Stopiņu novada pašvaldības policiju noskaidroja iespējamo vainīgo. Tāpat likumsargi uzzināja, ka 1978. gadā dzimušais garnadzis iepriekš tiesāts par zādzībām un atrodas meklēšanā par agrāk izdarītu analoģisku noziegumu.

Salaspils iecirkņa policisti aizdomās turēto vīrieti atkārtoti izsludināja meklēšanā, un aizvakar, 29. novembrī, viņš tika aizturēts Rīgas Ķengaraga iecirkņa apkalpojamā teritorijā.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods - brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka tiesa vīrietim jau iepriekš piemēroja apcietinājumu par izdarītu noziegumu, drīzumā spriedums tiks īstenots.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)