Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas Ziemeļu rajonā aizturējām divu velosipēdu zagli 2017. gada 24. novembris

3. novembrī ap pulksten 17.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī vērsās kāds vīrietis, kuram pirms brīža nozagts velosipēds pie tirdzniecības centra.

Vīrietis likumsargiem izstāstīja, ka bija devies uz veikalu iepirkties. Cietušais velosipēdu novietojis pie tirdzniecības centra, taču to nav pieslēdzis. Kad bija iegādājies visu nepieciešamo un izgājis no veikala, vīrietis savu velosipēdu vairs neatrada.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, likumsargi aizturēja 1965. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Tāpat policisti noskaidroja, ka šis nav pirmais gadījums, kad aizturētais vīrietis nozadzis velosipēdu. 22. septembrī Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija par velosipēda zādzību no kāpņu telpas. Tā īpašnieks velosipēdu novietojis kāpņu telpā aptuveni pulksten 18.30 un no rīta konstatējis, ka uzticamais braucamrīks pazudis. Vīrietis likumsargiem parādījis velosipēda bildes un izstāstījis tā īpašās pazīšanas zīmes, kā rezultātā policisti ieguva informāciju par to, ka aizturētais vīrietis ar to ir pārvietojies.

Abos gadījumos likumsargiem nav izdevies atgūt nozagtos velosipēdus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas - par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)