Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām garnadzi, kurš bija aizdzinis pie ēstuves atstātu nepieslēgtu divriteni 2017. gada 31. augusts

25. augustā pulksten 15.25 Valsts policija saņēma zvanu no velosipēda īpašnieka par to, ka ir nozagts viņa divritenis. Īpašnieks divriteni bija atstājis nepieslēgtu pie ēstuves Rīgā, Purvciemā, un iegājis pasūtīt ēdienu. Izejot laukā, viņš konstatējis, ka divritenis ir pazudis.

Policisti no notikuma vietas ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kuros redzams, kā ar šo velosipēdu aizbrauc kāds jaunietis. Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes velozādzību apkarošanas grupu, konstatēja, ka video redzams 1992. gadā dzimis jaunietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Policisti ieguva informāciju, ka aizdomās turētais atrodas dzīvoklī Pārdaugavā un vakar, 30. augustā, ap pulksten 07.00 viņu aizturēja.

Aizturētais ir iepriekš sodīts par narkotisko vielu lietošanu un mantiskiem noziegumiem, tostarp par laupīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas - par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizdomās turētais vīrietis atrodas izolatorā un policija skaidro nozagtā divriteņa atrašanās vietu.

Aicinām velosipēdu īpašniekus parūpēties par savu divriteņu drošību, vienmēr tos pieslēdzot ar kvalitatīvu drošības slēdzeni. Lai nozagtu nepieslēgtu velosipēdu, zagļiem pietiek vien ar īsu mirkli.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)