Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijā uzsākta dienesta pārbaude par nepietiekamu kontroli par dienesta transportlīdzekļa izmantošanu 2017. gada 30. augusts

Valsts policijas Iekšējās kontroles birojs ir sācis dienesta pārbaudi, lai noskaidrotu, vai Valsts policijas amatpersonas nav pieļāvušas pārkāpumus, neveicot pietiekamu kontroli par dienesta transportlīdzekļa, kā arī piešķirtās degvielas kartes izmantošanu.

Dienesta izmeklēšana sākta pēc Iekšējās drošības biroja (IDB) sniegtās informācijas par Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas aizturēšanu.

Jau izskanējis, ka IDB rīcībā esošā informācija norāda uz to, ka minētā amatpersona ilgstošā laika periodā pildījusi degvielu dažādās privātās automašīnās, izmantojot Valsts policijas dienesta automašīnai piesaistīto degvielas karti. Tādējādi dienesta pienākumu veikšanai piešķirtā degviela izmantota citiem mērķiem, radot kaitējumu valstij. Iekšējās drošības birojā par dienesta stāvokļa izmantošanu ļaunprātīgā nolūkā ir uzsākts kriminālprocess.

IDB jau informējis, ka aizdomās turētajai personai ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi un tā atstādināta no amata pienākumu pildīšanas Valsts policijā.