Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dienesta izmeklēšanā vērtēs policistu rīcību, ierodoties uz izsaukumu Stabu ielā 2017. gada 29. augusts

Vakar, 28. augustā, sociālajā tīklā Twitter kāda persona ievietoja informāciju par Valsts policijas darbinieku iespējamu nekorektu un neētisku izturēšanos, izbraucot uz izsaukumu Rīgā, Stabu ielā. Proti, vīrietis savā Twitter kontā ir norādījis, ka atbraukušie policisti pret viņu rupji un agresīvi izturējušies.

Pārbaudot šo informāciju, ir noskaidrots, ka 28. augustā Valsts policija saņēma zvanu no strādniekiem, kuri veica remontdarbus Rīgā, Stabu ielā. Strādnieki ziņoja par vīrieti, kurš traucē veikt remontdarbus.

Uz izsaukumu ieradušies Rīgas Latgales iecirkņa policisti vīrieti aizturēja un nogādāja iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. Šobrīd pret vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība, kuras laikā tiks vērtēts, vai viņa rīcībā saskatāma patvarība.

Savukārt, lai pārbaudītu uz izsaukuma atbraukušo policistu rīcību, ir uzsākta dienesta pārbaude. Ja izrādīsies, ka Valsts policijas darbinieki rīkojušies nekorekti, viņi saņems sodu. Valsts policijas vadības attieksme šādos gadījumos vienmēr bijusi skaidra – policistiem, neatkarībā no situācijas un izsaukuma apstākļiem, vienmēr jāievēro ētikas normas.