Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā aizturēts narkodīleris un viņa klients 2017. gada 28. augusts

24.augustā ap pulksten 14.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika saņemta operatīvā informācija par personu, kura, iespējams, pārdod narkotiskās vielas. 
Noskaidrojot šīs personas atrašanās vietu, policisti nekavējoties reaģēja un devās uz norādīto adresi. Tur policisti aizturēja aizdomās turēto vīrieti brīdī, kad viņš pārdeva narkotikas. Tāpat likumsargi notvēra arī narkotisko vielu pircēju.

Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja, ka aizturētās personas dzimušas 1978. un 1984.gadā. Pārmeklējot abus vīriešus, kopā atrasti 12 grami narkotisko vielu. Lai precīzi noteiktu vielu sastāvu, tika nozīmēta ekspertīze, kuras laikā noskaidrots, ka narkotiskā viela ir metamfetamīns.

Abi aizturētie vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta pirmās daļas - par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pašlaik aizturētie atrodas izolatorā, un šodien, 25.augustā, tiks lemts jautājums par viņu apcietināšanu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)