Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ventspilī kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim tiek nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā iestājas viņa nāve; Valsts policija aiztur iespējamo vainīgo personu 2017. gada 25. augusts

24.augustā ap plkst. 00:20 Ventspilī kādas daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī kopīgas alkohola lietošanas laikā 1962.gadā dzimušam vīrietim izcēlās konflikts ar 1955.gadā dzimušu vīrieti. Konflikta laikā vecākais no vīriešiem savam paziņam nodarīja miesas bojājumus – durtas brūces vēderā. Uz notikumu vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests lai transportētu cietušo uz medicīnas iestādi, taču Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta transportlīdzeklī vīrietis mira.

Likumsargi ir aizturējuši iespējamo vainīgo personu, 1955.gadā dzimušu vīrieti, kurš arī iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šodien tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam.

 

 

21.augustā ap plkst. 14:00 Ventspilī, Riņķu ielā 1990.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes Benz” un, neizvēloties drošu braukšanas ātrumu, izraisīja sadursmi ar automašīnu “Mercedes Benz”, kas bija apstājusies brauktuves malā un inerces rezultātā ietriecās tālāk stāvošajā automašīnā “Opel Astra”. Negadījumā cietušo nav. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 

22.augustā ap plkst. 00:40 Ventspilī, P.Stradiņa ielā kāda sieviete konstatēja, ak viņai piederošai automašīnai “Mercedes Benz” ir nolauzti abi atpakaļskata spoguļi. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

22.augustā ap plkst. 11:30 Ventspilī, Ugāles ielā konstatēts, ka, atlaužot durvis, iekļūts dzīvoklī un nozagts dators. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.


22.augustā ap plkst. 14:00 Ventspilī, Pils ielā 1965.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo” un krustojumā ar Ostas ielu, nedeva ceļu automašīnai “Toyota”, kuru vadīja 1959.gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta automašīnas “Toyota” vadītājs, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.


23.augustā ap plkst. 10:00 Ventspilī, Robežu ielā tika pamanīta automašīna “Audi”, kuras vadītājs to vadīja nepārliecinoši. Automašīna turpat arī apturēta un pēc pārbaudes konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs, 1990.gadā dzimis vīrietis, to vadījis, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 

22.augustā ap plkst. 21:00  Ventspilī, Saules ielā konstatēts, ka no ratiņetlpas ir nozagts kādam vīrietim piederošais kalna tipa velosipēds. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 

24.augustā ap plkst. 17:00 Ventspilī, Lielā prospektā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta automašīna “Volvo”, kuru vadīja 1935.gadā dzimis vīrietis un automašīna “Volkswagen Polo”, kuru vadīja 1979.gadā dzimusi sieviete. Sadursmes rezultātā miesas bojājumus guva automašīnas “Volkswagen Polo” vadītāja. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

 

24.augustā ap plkst. 19:30 Ventspils novadā, Jūrkalnē tika apturēta automašīna, kuras vadītāja, 1995.gadā dzimusi sieviete, uzrādīja citas personas vadītāja apliecību. Saskaņā ar Krimināllikuma 281.panta 2.daļu, par savas personas identitātes slēpšanu, ja tā izdarīta nolūkā izvairīties no kriminālatbildības vai administratīvās atbildības, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Tāpat pie sievietes tika atrasta balta pulverveida viela. Sieviete tika nogādāta medicīnas iestādē pārbaudes veikšanai. Par šo gadījumu ir uzsākta administratīvā lietvedība.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

VP Kurzemes reģiona pārvaldes                                                                                                                                     Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos                                                                           

Madara Šeršņova

T.:63404607

madara.sersnova@kurzeme.vp.gov.lv