Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Teikā piedzēries vīrietis ar alus pudeli izsit automašīnai stiklu un tiek aizturēts 2017. gada 24. augusts

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī, 22.augustā, tika saņemta informācija par bravūrīgu vīrieti, kurš dienas gaišajā laikā kādai mašīnai izsitis priekšējo stiklu. Par šo noziegumu likumsargiem ziņoja pati automašīnas īpašniece.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās policisti, kuri nozieguma vietā vīrieti aizturēja.

Likumsargi noskaidroja, ka 1983.gadā dzimušais vīrietis gājis pa ceļa braucamo daļu un aktīvi vicinājis rokas. Viņam pretī braukusi 1964.gadā dzimusī sieviete, kura apstādinājusi transportlīdzekli un gaidījusi, kamēr droši varēs pabraukt vīrietim garām. Tā vietā, lai atbrīvotu ceļa braucamo daļu, vīrietis sācis sievietei bļaut virsū un vēl aktīvāk vicināt rokas. Sieviete, kura sēdējusi savā transportlīdzeklī, nav reaģējusi uz agresīvi noskaņotā vīrieša darbībām, kā rezultātā aizdomās turētais pienācis pie sievietes automašīnas priekšējā stikla un ar alus pudeli to izsitis. Jāpiemin, ka nozieguma brīdī vīrietis atradies 2,68 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizdomās turētais vīrietis, izguļot reibumu, policistiem noziegumā atzinās, taču apgalvoja, ka stiklu izsitis, jo šķita, ka autovadītāja esot viņam braukusi virsū. 
Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policistu redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)