Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Salaspilī policisti nekavējoties aiztur jaunieti, kurš izsekojis un centies aplaupīt garāmgājēju 2017. gada 23. augusts

Vakar, 22. augustā, pulksten 18.24 Salaspilī kādai sievietei, kura tobrīd devusies no darba, radušās aizdomas, ka viņai kāds seko. Paskatījusies atpakaļ, viņa konstatējusi, ka sekotājs ir jauns vīrietis. Ņemot vērā, ka vīrietis viņai sekojis krietnu gabalu, Dārza un Ķiršu ielas krustojumā sieviete apstājusies un pajautājusi, kāpēc viņš seko.

Pēc šāda jautājuma saņemšanas svešinieks pēkšņi sievietei iesitis pa seju un pieprasījis atdot mobilo telefonu. Redzot vīrieša agresivitāti, sieviete ļoti pārbijusies un ar visiem spēkiem sākusi bēgt prom. Ļaundaris viņai skrējis pakaļ. Par laimi, sievietei izdevies aizbēgt no svešinieka un paslēpties vārtrūmē. Tur sieviete piezvanījusi Valsts policijai un pastāstījusi par notikušo.

Pēc aizdomās turētā pazīmju noskaidrošanas, Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti ciešā sadarbībā ar Salaspils novada pašvaldības policistiem uzsāka viņa meklēšanu pa tuvāko apkārtni. Drīz vien uz ielas tika pamanīta aprakstam atbilstoša persona. 15 minūšu laikā pēc nozieguma Salaspils iecirkņa policisti kopā ar Salaspils pašvaldības policistiem aizdomās turēto aizturēja. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī alkohola reibumā esošais jaunietis pretojās un izrādīja agresiju.

Aizturētais 27 gadus vecais jaunietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu.

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratratīva nozīme.)