Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Olainē sieviete pamana vīrieti, kurš laužas viņas dzīvoklī, un vēršas policijā 2016. gada 15. jūlijs

11. jūlijā pa dienu kāda Olaines iedzīvotāja, atgriežoties mājās, pie sava dzīvokļa durvīm pamanīja nepazīstamu vīrieti, kurš cenšas uzlauzt dzīvokļa durvis. Sieviete svešiniekam jautāja, ko viņš šeit dara, bet ļaundaris, neko nepaskaidrojis, metās bēgt.

Dzīvokļa saimniece devās uz policijas iecirkni. Noskaidrojuši vīrieša pazīmes, Olaines iecirkņa policisti konstatēja, ka tas bijis 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākas reizes sodīts par dažādiem noziegumiem: laupīšanu, zādzībām, kā arī narkotiku glabāšanu un lietošanu. Policisti devās meklēt šo personu un turpat Olainē viņu aizturēja.

Pārmeklējot 35 gadus veco vīrieti, likumsargi pie viņa atrada automašīnas vadītāja apliecību un bankas karti. Lai gan vīrietis sākotnēji apgalvoja, ka dokumenti ir viņa, policisti noskaidroja, ka dokumenti nozagti no kādas automašīnas šā gada jūlija sākumā. Šoferis bija devies uz veikalu un uz brīdi atstājis savu automašīnu neaizslēgtu, bet atgriežoties konstatējis, ka viņam no automašīnas nozagta soma ar dokumentiem.

Saistībā ar dzīvokļa apzagšanas mēģinājumu uzsākti divi kriminālprocesi – par zādzības mēģinājumu un par svešas mantas tīšu bojāšanu, jo bija sabojātas dzīvokļa durvis. Tāpat vīrietim Krimināllikumā noteiktajā kārtībā nāksies atbildēt arī par automašīnas apzagšanu.

(Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme.)