Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kārtējo reizi aizdomās par ļaunprātīgu nemaksāšanu par maltīti aizturējām vīrieti 2016. gada 15. jūlijs

Vakar, 13. jūlijā, vēlu vakarā Rīgā, Slokas ielā kāds vīrietis iegājis ēstuvē un pasūtījis picu. Uz oficiantu jautājumu par apmaksas veidu, vīrietis apgalvojis, ka maksāšot skaidrā naudā. Pēc maltītes vīrietis ilgi vilcinājies ar apmaksu, līdz nolēmis doties prom, nesamaksājot. Ēstuves darbinieki piegājuši pie vīrieša un atgādinājuši, ka viņš nav samaksājis. Uz to vīrietis atbildējis, ka viņam nav naudas un viņš nemaz neesot grasījies maksāt. Darbinieki izsauca policiju.

Notikuma vietā ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri 1970. gadā dzimušo vīrieti turpat ēstuvē aizturēja. Aizturētais jau iepriekš sodīts par krāpšanām nelielā apmērā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par krāpšanu nelielā apmērā. Par šādu likumpārkāpumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šis gan nav vienīgais gadījums, kad šovasar aizturēti cilvēki, kas darbojās pēc līdzīgas shēmas. Jau jūlija sākumā ziņojām par gadījumu, kad tika aizturēts vīrietis, kurš regulāri apmeklēja restorānus un par maltītēm ļaunprātīgi nemaksāja. Tāpat konstatēti arī gadījumi, kad ēdiens pasūtīts uz mājām un nav veikta apmaksa.

(Foto: pixabay.com)