Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Brasā pa vēdināšanas režīmā atstātu logu vīrietis iekļūst svešā dzīvoklī un tiek aizturēts 2016. gada 14. jūlijs

Vakar, 13. jūlijā, Rīgā, Klusā ielā kāda sieviete rosījās pa savu dzīvokli un īsi pirms pusnakts citā istabā izdzirdēja troksni. Izrādījās, ka kāda persona cenšas iekļūt viņas pirmajā stāvā esošajā dzīvoklī pa vēdināšanas režīmā atstāto logu. Sieviete nobijās un izskrēja no dzīvokļa, lai pasauktu palīgā kaimiņus. Kāds izpalīdzīgs kaimiņš piezvanīja policijai un izstāstīja par notiekošo.

Drīz vien ieradās Brasas iecirkņa policisti, kuri, iegājuši sievietes dzīvoklī, konstatēja, ka vīrietis jau ir paspējis iekļūt mājoklī. Policisti aizturēja aizdomās turamo 1990. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, jo iekļūstot dzīvoklī, zaglis bija sabojājis sievietes logu.