Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un, ja ir zināms to iespējamais īpašnieks, zvanīt uz tālruņa numuru 67099215, 67099200 vai 110. 2016. gada 8. jūlijs

Jūnija beigās Valsts policija saņēma informāciju par velosipēdu zādzību Baložos. Aizdomās par šo zādzību likumsargi aizturēja divus vīriešus. Lai gan Baložos nozagtie velosipēdi pagaidām nav atrasti, likumsargi pie aizdomās turamajiem atrada citus velosipēdus un ievērojamu daudzumu dažādu, iespējams, zagtu mantu. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un atsaukties to īpašniekus.

25. jūnijā ap pulksten 21.00 Ķekavas novada Baložos, Titurgā no daudzdzīvokļu mājas pazemes stāvvietas tika nozagti divi velosipēdi. Šo noziegumu bija fiksējušas videonovērošanas kameras.

Veicot operatīvos pasākumus, Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa policisti noskaidroja, ka noziegumu, visticamāk, izdarījušas divas personas – 1972. un 1971. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau agrāk sodīti par mantiskiem noziegumiem. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecināja, ka jaunākais no viņiem dzīvo Rīgā, taču otram nav deklarētas dzīvesvietas.

Veicot meklēšanas pasākumus, vakar, 7. jūlijā, Rīgas Baložu iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas Kurzemes iecirkņa policistiem 1972. gadā dzimušo aizdomās turamo Rīgā aizturēja. Vēlāk Rīgas Baložu iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu veica kratīšanu vīrieša dzīvoklī Rīgā. Izrādījās, ka tur atrodas arī otrs aizdomās turamais 1971. gadā dzimušais vīrietis, kurš arī tika aizturēts.

Kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja ievērojamu daudzumu dažādu mantu. Kopā atsavināti divi velosipēdi, trīs fotoaparāti, viens šaujamierocis, ierīce, kas līdzīga GPS signāla slāpēšanas iekārtai, desmit patronas, maiss ar dažādām velosipēdu detaļām, šaujamieroča aptvere un knaibles, kas, iespējams, izmantotas, lai veiktu likumpārkāpumus. Policistiem ir aizdomas, ka daļa no atsavinātajām mantām varētu būt zagtas.

Veicot kratīšanu 1972. gadā dzimušā vīrieša pagrabā, likumsargi atrada arī kara laiku mīnu. Notikuma vietā tika ieradās Nacionālo bruņoto spēku sapieri, kuri to izvāca.

Šobrīd saistībā ar 25. jūnijā izdarīto zādzību uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamos velosipēdus un, ja ir zināms to iespējamais īpašnieks, zvanīt uz tālruņa numuru 67099215, 67099200 vai 110.