Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Sveicam Valsts policijas koledžu, kas šogad atzīmē 10 gadu jubileju! 2016. gada 8. jūlijs

Šī gada 11.jūlijā plkst. 12:00 Valsts policijas koledža Ezermalas ielā 8a svinīgā sēdē atzīmēs 10 gadu pastāvēšanas jubileju. Svinīgā pasākuma laikā tiks pasniegti Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Valsts policijas koledžas apbalvojumi, kā arī pirmo reizi demonstrēta 2016.gadā uzņemtā dokumentālā īsfilma par Valsts policijas koledžu. 
Svinīgajā sēdē piedalīsies Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Evika Siliņa, Valsts policijas un Valsts policijas reģionu vadība, kā arī citi Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu vadītāji un lūgtie viesi. Svinīgo sēdi apmeklēs arī Igaunijas policijas un robežsardzes koledžas direktors Priit Heinsoo un Lietuvas Policijas skolas direktora vietnieks Romas Oželis.
Pēc svinīgā pasākuma interesentiem būs iespēja apskatīt Valsts policijas koledžas telpas - sporta kompleksu, mācību poligonu, bibliotēku, kriminālistikas muzeju.
Lai atzīmētu Valsts policijas koledžas jubileju, jau kopš gada sākuma notiek virkne svinīgu pasākumu: reģionu pārvaldes apceļojusi izstāde “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, sniedzot ieskatu Valsts policijas un Valsts policijas koledžas vēsturē; atklāta foto ekspozīcija “Valsts policijas koledžas Lepnums”; atjaunota un atklāta Valsts policijas koledžas Kriminālistikas muzeja ekspozīcija; Studējošo pašpārvalde organizējusi jubilejas skrējienu; prezentēts Valsts policijas koledžas buklets un jaunais logotips. 
Valsts policijas koledža tika izveidota pirms desmitiem gadiem ar Ministru kabineta rīkojumu, pārņemot kādreizējās Valsts policijas Policijas skolas funkcijas. Valsts policijas koledža šobrīd ir vienīgā Latvijā, kas kvalitatīvi turpina sagatavot policijas darbiniekus profesionālajam dienestam Valsts policijā, kā arī īsteno Valsts policijas darbinieku profesionālo pilnveidi.