Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina uz konferenci par policistu profesionālo izglītību 2014. gada 6. oktobris

7. oktobrī, no pulksten 9:00 norisināsies starptautiskā Eiropas koledžu asociācijas (AEPC) konference, kuru šogad rīko Valsts policijas koledža. Šogad konferencē pievērsīs uzmanību policijas izglītībai multikulturālā vidē. Aicinām apmeklēt konferenci arī masu mediju pārstāvjus.

Konferences laikā tiks vērsta uzmanība jautājumiem par vadītāja lomu un stratēģiju, lai veicinātu policijas darbinieku profesionālo attīstību; nepieciešamajām kompetencēm un zināšanām, lai veicinātu policijas darbinieku sekmīgu darbību multikulturālā vidē. Tāpat konferencē aktualizēs jautājumus arī par labo praksi un izaicinājumiem policijas darbinieku profesionālās pilnveides dienesta vietās.

Konferenci atklās Valsts policijas koledžas direktors Rauls Kviesītis un AEPC prezidente Hélène Martini. Konferences atklāšanā kā goda viesi piedalīsies arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis un Latvijas Republikas Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Savukārt darba grupu diskusijas vadīs attiecīgo jomu eksperti ar vairāku gadu pieredzi savā jomā.

Kā atzīst Valsts policijas koledžas direktors Rauls Kviesītis: “Šī konference dos būtisku ieguldījumu jauno policistu sagatavošanā un jau pieredzējušo policistu izglītības pilnveidošanā, jo tiks diskutēts par tematiem, kas šobrīd ir aktuāli policijas darbinieku profesionālās pilnveides procesā.”

Eiropas koledžas asociācija apvieno vairāk nekā 40 izglītības iestādes, kur var iegūt policista profesiju, no 42 Eiropas valstīm. Katru gadu kāda no asociācijas dalībvalstīm rīko starptautisko konferenci un šogad to rīko Latvija.

Lai iegūtu vairāk informācijas, Valsts policija aicina sazināties ar Valsts policijas koledžas direktora palīdzi Tatjanu Varšu, zvanot uz tālruņa numuriem 67146276 vai 29452292.

 

Sagatavoja:

Ilze Jurēvica