Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties nodarbībām par drošību uz ceļa 2014. gada 1. oktobris

Jau no šodienas Valsts policija vairākās Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs organizē drošības nodarbības „Bērna drošība ceļu satiksmē”. Valsts policija aicina pieteikties arī citas pirmsskolas iestādes, lai iesaistītu topošos skolēnus izglītošanā par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un drošību uz ceļa.

Šogad Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes darbinieki jau trešo gadu dažādās pirmsskolas izglītības iestādēs organizē drošības nodarbības „Bērna drošība ceļu satiksmē”. Valsts policijas darbinieki pirmsskolas vecuma bērniem kā topošajiem patstāvīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem šajās radošajās nodarbībās atgādinās un nostiprinās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un drošību uz ceļa, izspēlējot arī dažādas situācijas, kas varētu atgadīties uz ceļa.

Tāpat Valsts policijas rīkoto nodarbību ietvaros tiek rīkots arī bērnu zīmējumu konkurss „Mans draugs – atstarotājs”, tādā veidā pievēršot bērnu uzmanību drošībai un atstarotāju nozīmei diennakts tumšajā laikā. Katra mēneša pēdējā darba dienā četri bērnu zīmējumi tiks publicēti arī Valsts policijas Facebook vietnē.

Oktobrī Valsts policijas darbinieki kopā ar runci Rūdi apmeklēs vairākas pirmsskolas sagatavošanas grupas, kuru audzēkņi pēc nodarbībām saņems arī sertifikātu par piedalīšanos un iegūtajām zināšanām par drošību uz ceļa. Tādēļ policija aicina pieteikties arī citas pirmsskolas izglītības iestādes, lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnus gūt jaunas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī par drošību uz ceļa.

Lai uzzinātu nodarbību norises plānu un pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar Valsts policijas rīkotās programmas koordinatori, sūtot e-pastu uz adresi: .

 

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob. tālr. 20269131
e-pasts: