Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts autovadītājs, kurš ceļu policijas darbiniekiem mēģināja dot kukuli 800 eiro apmērā 2014. gada 23. septembris

Vakar, 22. septembrī Valsts policijas ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, veicot atļautā braukšanas ātruma kontroli, pulksten 17:41 Tukuma novadā uz Autoceļa A 10 apturēja automašīnu Volvo S60, kura pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.

Izskaidrojot 1977. gadā dzimušajam vadītājam automašīnas apturēšanas iemeslu, policijas darbinieki lūdza vīrietim atvērt automašīnas bagāžnieku, kurā atradās vairākas kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes markām.

Lai izvairītos no aizturēšanas un kriminālatbildības, automašīnas vadītājs piedāvāja ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbiniekiem kukuli 800 eiro apmērā.

Pēc notikušā vīrietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārkāpšanu, kā arī viņš tika nogādāts Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī.

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, kā arī pēc krimināllikuma 323. panta par kukuļdošanu.

Turpinot izmeklēšanu, policijas darbinieki konstatēja, ka vīrieša mašīnā atrodas vairāk nekā 77 000 cigarešu. Tāpat tika veikta arī kratīšana vīrieša dzīvesvietā. 

Šobrīd aizturētais vīrietis ir ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

 

Zane Arāja
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā inspektore
67075095; 29374566