Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpils centrā bezkaunīgi apzagts Lattelecom veikals 2014. gada 23. septembris

Aizvadītas nedēļas nogalē, no 18. uz 19.septembri, Daugavpils pilsētas centrā, pārvietojoties ar zagtu automašīnu un izsitot vitrīnas loga stiklu, ļaundari bezkaunīgi apzaga Lattelecom veikalu, nodarot zaudējumus vairāku tūkstošu eiro apmērā.

19.septembra naktī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē (LRP) saņemta informācija par to, ka Daugavpilī, Rīgas ielā nezināmas personas, izsitot  SIA “Lattelecom” veikala vitrīnas loga stiklu, iekļuva tajā un nozaga vairāku portatīvus datorus, nodarot vairāku tūkstošu eiro lielu materiālu zaudējumu. Policijā nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess, kā arī organizēti operatīvie un meklēšanas pasākumi ļaundaru notveršanai.

Noziedznieku meklēšanas un aizturēšanas pasākumos iesaistījās LRP Kriminālpolicijas biroja, Daugavpils iecirkņa un Ludzas iecirkņa darbinieki. Saliedēta un profesionāla darba rezultātā jau tajā pat dienā policisti aizturēja 1992.gadā dzimušu vīrieti, kurš ar vieglu automašīnu pārvadāja veikalā nozagtas mantas. Vēlāk tika aizturēts arī otrs iespējamais zaglis, 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš burtiski pirms nedēļas atbrīvojās no ieslodzījuma vietas.

Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka zādzības brīdī aizturētas personas pārvietojās ar automašīnu VW, kuru viņi nozaga tajā pat naktī Daugavpilī. Savukārt pēc veikala apzagšanas viņi pārlika mantas jau citā automašīnā, bet zagto VW, ar mērķi slēpt nozieguma pēdas, sadedzināja.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu. Tiek lemts jautājums par apcietinājuma piemērošanu vecākajam vīrietim.