Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par traktora zādzību Limbažos aizturēts vīrietis 2014. gada 6. augusts

Par traktora MTZ – 820 zādzību no kādas zemnieku saimniecības teritorijas policija saņēma informāciju 19.jūnijā un nekavējoties uzsāka izmeklēšanu. Pēc pusotra mēneša kriminālpolicijas operatīvās meklēšanas pasākumi vainagojās panākumiem un aizdomās turamais tika aizturēts Stopiņu novadā.

Sankcionētas kratīšanas laikā vīrietim piederošā teritorijā, angārā tika atrasts arī meklētais traktors. Lai gan nozieguma pēdas bija mēģināts slēpt, pārkrāsojot un pārtaisot nelikumīgi iegūto spēkratu, cietušajam pēc īpašām pazīmēm to izdevās atpazīt.

Šā gada 31.jūlijā Limbažu kriminālpolicija lūdza Limbažu rajona tiesai aizdomās turamajai personai kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu, taču tiesa šo policijas lūgumu noraidīja. Šobrīd vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šo noziegumu policijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta 4.daļas “Par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa,” kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Policija turpina pirmstiesas izmeklēšanu.

Šogad Vidzemē notikušas jau vairākas šāda veida zādzības. Šā gada martā Strenču novadā, Plāņu pagastā no meža tika nozagts zaļas krāsas traktors Valtra ar v/n T7111LR un zaļas krāsas piekabe – šķeldotājs ar v/n P9071LV, savukārt jūnijā Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā tika nozagts traktors MTZ – 82 ar valsts numurzīme T5356LF un piekabi Palms 122 ar valsts numurzīmi P 7901LV. Šajās zādzībās joprojām notiek pirmstiesas izmeklēšana.

 

 

Sagatavoja:

Sintija Virse

Valsts policijas

Vidzemes reģiona pārvaldes

Kārtības policijas biroja

inspektore

Tālr. 26368442