Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Velosipēds gaida savu likumīgo īpašnieku 2014. gada 16. jūlijs

Rīgas reģiona pārvaldes Latgales iecirkņa policijas darbinieki meklē attēlā redzamā velosipēda likumīgo īpašnieku. Policisti pamanīja velosipēda zādzību un nekavējoties aizturēja garnadzi. Velosipēds tika atsavināts un šobrīd gaida savu īpašnieku.

Jau ziņojām, ka šā gada 8. jūlijā ap pulksten 16:30 Rīgas Latgales iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki Rīgā, Gogoļa ielā pie Satiksmes ministrijas ēkas tūlīt pēc zādzības aizturēja 1979. gadā dzimušu velosipēda zagli. Velosipēds bija pieslēgts pie staba.

Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbinieki lūdz atsaukties attēlā redzamā velosipēda īpašnieku, zvanot uz tālruņa numuriem 67086356, 67086302 vai 110, vai vērsties Rīgas Latgales iecirknī – Gogoļa ielā 7A.

Policija atgādina, ka ir svarīgi savu velosipēdu reģistrēt, jo tādējādi zagta divriteņa atrašanas gadījumā policijas darbiniekiem uzreiz ir iespējams noskaidrot divriteņa īpašnieku, kā arī saukt pie atbildības personu, kura veikusi zādzību. Velosipēdus var reģistrēt oficiālajā CSDD velosipēdu reģistrā.

Sagatavoja:

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob. tālr. 20269131
e-pasts: