Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas velosportisti centīsies iekarot Briseli 2014. gada 10. jūlijs

Valsts policijas velokomanda dodas uz Briseli, Beļģijā, lai piedalītos gadskārtējās Eiropas policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs. Mūsu komanda cer uz lieliem panākumiem gan šosejas riteņbraukšanas, gan kalnu divriteņu sacensību trasēs. Jau pēc nedēļas kļūs zināms, vai mūsu velosportistiem būs izdevies pirmo reizi izcīnīt medaļas augsta līmeņa starptautiskās sacensībās.

Valsts policijas velokomanda uz sacensībām dodas piecu vīru sastāvā. Šosejas riteņbraukšanas sacensībās, kas norisināsies 16. jūlijā, startēs Valsts policijas Tukuma iecirkņa pārstāvis Juris Visockis un Rīgas Teikas iecirkņa darbinieks Gatis Detlavs.

Savukārt kalnu riteņbraukšanas sacensībās, kas norisināsies 17. jūlijā mūsu komanda startēs pilnā sastāvā. Kopā ar J. Visocki un G. Detlavu uz starta izies arī Valsts policijas Centrālā aparāta amatpersona Zintis Gailis, Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieks Normunds Treilons, kā arī Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes vecākais inspektors Mārtiņš Dzelmītis.

Kā ierasts, mūsu komanda uz sacensībām dodas ar mērķi cīnīties par visaugstākajām vietām. Lielākie panākumi tiek sagaidīti no Jura Visocka šosejas riteņbraukšanas sacensībās. To, ka J. Visockis ir teicamā sportiskajā formā, apliecināja viņa starts jūnija beigās notikušajā Latvijas čempionātā riteņbraukšanā, kur J. Visockis triumfēja šosejas braucienā sportistiem vecumā virs 30 gadiem.

Tāpat cerības uz augstu vietu mūsu komanda liek arī uz kalnu divriteņu sacensībām komandu vērtējumā. Ja visiem komandas dalībniekiem izdosies parādīt savu labāko sniegumu, Latvijas Valsts policijas velosportistiem ir labas cerības kāpt uz goda pjedestāla.

Līdz šim Valsts policijas velosportisti jau veiksmīgi startējuši vairākās augsta līmeņa starptautiskajās sacensībās. Pērn augustā mūsu komanda Ziemeļīrijā startēja XV Pasaules policijas, ugunsdzēsēju un glābēju sporta spēles, savukārt šī gada maijā Spānijā aizvadīts veiksmīgs starts pasaules policistu riteņbraukšanas čempionātā.

Tomēr paša galvenā mūsu velosportistiem pagaidām vēl pietrūcis – nav izdevies aizsniegties līdz godalgoto trijniekam. Tagad līdzjutēji ar cerībām var raudzīties uz mūsu sportistu startu Briselē. Pieredze un laba sportiskā forma ir iegūta. Vai izdosies to veiksmīgi realizēt arī smagajās sacensību trasēs un sīvajā konkurencē, varēsim uzzināt jau pēc nedēļas.

 

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv