Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija uzsāk „stāstu medības” – ikviens aicināts pastāstīt par policistu savā ģimenē! 2013. gada 15. oktobris

Par godu 95 gadu jubilejai Valsts policija uzsāk nebijušu un svinīgu aktivitāti – ikviens iedzīvotājs, kura ģimenē, starp radiem vai draugiem ir cilvēks, kas jebkad dienējis policijā vai turpina to darīt joprojām, aicināts dalīties savā oriģinālajā stāstā par viņu. Policijas dibināšanas gadadiena ir īstā reize, kad pagodināt cilvēkus, kuri dažādos laikos bijuši daļa no Valsts policijas un rūpējušies, lai policijas misija, rūpes par sabiedrības drošību, vienmēr tiktu īstenota.

Aktivitātes ietvaros ikviens aicināts iesūtīt savu stāstu par sev pazīstamu policistu, palepojoties un sniedzot interesantu ieskatu un atmiņas par šī cilvēka darbu, piedzīvojumiem un savām sajūtām, ja ģimenē vai starp paziņām ir cilvēks, kura profesija un aicinājums ir – policists. Stāsts var būt priecīgs vai bēdīgs, aizkustinošs vai jautrs, jokains vai nopietns, bet, galvenais, tam jābūt patiesam.
Ikviens interesents savu stāstu ne vairāk kā A4 lapas garumā var iesūtīt līdz šī gada 15. novembrim Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļai uz e-pastu pauls.puzaks@vp.gov.lv, ja iespējams, pievienojot arī policista fotoattēlu.

Visi aizraujošākie, aizkustinošākie un neparastākie stāsti tiks publicēti Valsts policijas sociālajos profilos portālos facebook.com un draugiem.lv. Pašus labākos noslēgumā sagaida vēl viens pārsteigums, par kuru informācija sekos vēlāk.

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv