Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturēti divi kukuļdevēji 2013. gada 10. oktobris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šodien, 10.oktobrī  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Pļaviņu novadā un Jēkabpilī aizturējuši divus kukuļdevējus.

Vienu no autovadītājiem, 1974.gadā dzimušo vīrieti policijas darbinieki aizturēja Pļaviņu novadā par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols mēģinājis policistiem iedot 15 latus, savukārt otrs kukuļdošanas gadījums reģistrēts Jēkabpilī, automašīna (baļķvedējs) tika apturēta sakarā ar nepareizas kravas nostiprināšanu, papildus tam automašīnai nebija izieta tehniskā apskate,  1950.gadā dzimušais policijas darbiniekiem mēģināja iedot 100 latus.
Uzsākti kriminālprocesi  pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas „Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Zemgales reģionā šogad aizturēti 49 autovadītāji par kukuļdošanu. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv