Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija piektdien Valmierā mācīs, kā atpazīt viltotus eiro no īstiem 2013. gada 09. oktobris

Šo piektdien, 11. oktobrī, policijas komanda dosies uz Valmieru, lai Vidzemes ”Eirodienas” pasākumu ietvaros ikvienam stāstītu par to, kas jāievēro, lai pāreja uz eiro noritētu droši gan ģimenes maciņam, gan uzņēmumiem.

”Kā izvairīties no krāpniekiem?”, ”Kad visdrošāk mainīt naudu?”, ”Kā pasargāt savu uzņēmumu no eiro pārejas posma riskiem?”, ”Kā var palīdzēt policija?” – uz šiem un daudziem citiem jautājumiem piektdien Valmieras iedzīvotājiem atbildēs policijas darbinieki, lai pāreja uz jauno valūtu nevienam nesagādātu nepatīkamus brīžus.
Piektdienas pasākumā policijas Prevencijas pārvaldes pārstāves Vineta Pavlovska un Olga Podžuna stāstīs par vispārējo eiro drošību, viltotās naudas eksperts Elmārs Bērziņš no policijas Kriminālistikas pārvaldes mācīs, kā atšķirt viltotu naudu no īstās. Savukārt, ar uzņēmējiem par aktuālajiem drošības jautājumiem seminārā runās Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes galvenais inspektors Raitis Kalnačs. Neiztrūkstoši par mazo apmeklētāju interesi un zināšanām rūpēsies arī policijas tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.
”Eirodiena” Valmierā piektdien notiks visas dienas garumā, to atklās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. No 13:00 līdz 19:00 pie Valmieras Kultūras centra dažādas iestādes un organizācijas stāstīs par sabiedrībai aktuālajiem jautājumiem. Savukārt, Kultūras centra iekštelpās jau no pulksten 11:00 norisināsies eiro semināri uzņēmējiem. Vidzemes ”Eirodiena” ir iespēja gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem gūt atbildes uz visiem jautājumiem par eiro.
Informatīvo pasākumu pie Kultūras centra vadīs un dažādu iestāžu ekspertus iztaujās Latvijas Radio raidījuma “Kā labāk dzīvot” vadītājs Valters Krauze. ”Eirodienā” ikviens varēs apskatīt Latvijas eiro monētas un iepazīt citu eirozonas valstu monētu dizainus, kā arī uzskatāmā veidā uzzināt nozīmīgākos eiro ieviešanas datumus un ieteicamo rīcību.

Jāpiemin, ka pirms nedēļas policijas komanda viesojās arī Jelgavas ”Eirodienas” pasākumā, kur izpelnījās ievērojamu iedzīvotāju interesi un atsaucību. Foto no Jelgavas pasākuma iespējams apskatīt un lejupielādēt šeit -

http://www.flickr.com/photos/valstspolicija/sets/72157636319325994/ 

Ar detalizētu pasākuma programmu, kā arī ar informāciju par eiro var iepazīties interneta vietnē eiro.lv un zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80003000.

 

Sagatavoja:

 

Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob.tālr. 26490715

www.vp.gov.lv