Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latvijas Futbola federācija un Rīgas Kurzmes iecirknis sarīko futbola svētkus meitenēm 2013. gada 1. oktobris

Šī gada 26. septembrī Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkni rīkoja sporta svētkus jaunajām futbola mīļotājām vecumā no astoņiem līdz 12 gadiem. Pasākumā „Mēs spēlējam futbolu – nāc arī Tu!” piedalījās ap 70 meiteņu no Rīgas Kurzemes priekšpilsētas skolām. Dalībniecēm bija iespēja iepazīties ar Latvijas sieviešu futbola izlases spēlētājām un kopīgi iesaistīties dažādās futbola aktivitātēs.

Pasākuma rīkošanā piedalījās Rīgas Kurzemes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas galvenais inspektors un Latvijas Nacionālās sieviešu futbola izlases galvenais treneris Didzis Matīss. Sporta bāzes „Arkādija” stadionā notikušais pasākums rīkots ar mērķi meiteņu vidū popularizēt futbolu kā interesantu, aktīvu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.
Futbola festivālā piedalījās dalībnieces no Rīgas 71. vidusskolas, Āgenskalna sākumskolas, Rīgas Anniņmuižas vidusskolas, Rīgas Ostvalda vidusskolas, Daugavgrīvas vidusskolas, Dzirciema internātpamatskolas, kā arī no bērnu nama „Imanta”.
Dalībniecēm bija iespēja izmēģināt spēkus bumbas vadīšanā, piedalīties sporta spēlēs kopā ar sieviešu izlases spēlētājām un Kurzemes iecirkņa inspektoriem, kā arī iepazīties ar neiztrūkstošajiem Valsts policijas tēliem – Runci Rūdi un Bebru Bruno. Pasākuma noslēgumā visi festivāla dalībnieki saņēma piemiņas veltes no Latvijas Futbola federācijas un Valsts policijas.

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknis kopīgi ar Latvijas Futbola federāciju arī turpmāk plāno organizēt līdzīgus futbola pasākumus, lai veicinātu veselību brīvā laika pavadīšanu.

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv