Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atklāj zādzību no dzīvokļa Ventspilī 2013. gada 23. septembris

14.maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī uzsākts kriminālprocess par to, ka Ventspilī, Lielajā prospektā, no kāda dzīvokļa tika nozagta video kamera, skaņas pastiprinātājs un divi gredzeni.  13.maijā pa dienu kāda persona, izmantojot to, ka neviena nav mājās un atslēdzot durvis, iekļuva dzīvoklī un nozaga minētās mantas.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrota persona, kura par nozagtās video kameras modeļa vērtību ir interesējusies lombardā - 1979. gadā dzimis vīrietis, kurš atzīts par aizdomās turēto. Viņš, staigājot pa pagalmu, pie kādas kāpņu telpas atradis dzīvokļa atslēgu un nolēmis pārbaudīt, vai kādas durvis ar šo atslēgu gadījumā nav atslēdzamas. Izrādījās, ka ir. Vīrietis iekļuvis dzīvoklī un nozadzis minētās mantas. Vēlāk viņš tās pārdevis kādam vīrietim.
Pamatojoties uz visiem lietas materiāliem kopumā, redzams, ka 1979. gadā dzimušā vīrieša  vaina izdarītajā noziedzīgajā nodarījumā ir pierādīta pilnībā.  Kriminālprocesa materiāli nodoti Ventspils prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Gadījumos, kad mājas vai dzīvokļa atslēgas ir pazudušas, policija iesaka tās nekavējoties nomainīt, lai nepiedzīvotu šādas situācijas. Protams, aicinām būt acīgiem un, pamanot pie kaimiņu durvīm rosāmies svešas personas, par to nekavējoties ziņot policijai!

 

Informāciju sagatavoja:

VP Kurzemes reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste
sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos
Signe Šteinberga
t.63404607;26604584
signe.steinberga@kurzeme.vp.gov.lv