Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā atsavina nelegālās akcizētās preces lielā apmērā 2013. gada 18. septembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka  strādājot  pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites jomā, VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki atsavinājuši vairāk kā 700 litri caurspīdīga šķidruma ar spirtam raksturīgu smaku un vairāk kā 300 litri dīzeļdegvielas.

Sankcionētas kratīšanas laikā, vienā no privātmājām Jelgavā, tika konstatēts un atsavināts ievērojamā daudzumā caurspīdīgs šķidrums ar spirtam raksturīgu smaku, kurš bija pildīts 28 gab. 25 litra tilpuma plastmasas kannās un 5 gab. 5 litra tilpuma kannās. Papildus tā paša kriminālprocesa ietvaros vienā no objektiem Jelgavā, tika atsavināta ievērojamā daudzumā dīzeļdegviela, kura bija pildīta 16 gab. 21 litra tilpuma kannās. Policijas darbinieki aizturējuši 2 personas. Nozīmēta ekspertīze.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta 3.daļas „Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, kas paredz sodu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču apkarošanas jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv