Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pateicoties aculieciniekiem, policija aiztur trīs automašīnu spogulīšu zagļus 2013. gada 11. septembris

Vakar pēcpusdienā, pateicoties vērīgu aculiecinieku ziņojumiem, policistiem izdevās aizturēt trīs automašīnu atpakaļskata sānu spogulīšu zagļus. Viens no zagļiem policijas redzeslokā nonācis jau 25 reizi.

Vakar 10. septembrī ap pulksten 16.00 Rīgā, Aspazijas bulvārī kāds aculiecinieks pamanīja divas aizdomīgas personas, kas rosās ap kādu automašīnu. Abi vīrieši mēģināja nozagt automašīnai atpakaļskata spogulīšus. Aculiecinieks nekavējoties metās ķert zagļus, un vienu no garnadžiem viņam izdevās notvert. Zaglis bēgot mēģināja atbrīvoties no nozagtās mantas, taču ķerot zagli, aculiecinieks to pamanīja un pacēla spogulīti. Pēc zagļa aizturēšanas par zādzību tika paziņots Rīgas Centra iecirkņa policijas darbiniekiem, kuri nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu. Aizturētais ir 1976. gadā dzimis, iepriekš sodīts vīrietis. Pie aizturētā tika atrastas šķēres, ar kuru palīdzību viņš zaga spogulīšus. Vienu spogulīti policisti atguva no aculiecinieka, taču otrs spogulītis atrodas pie zagļa, kuram izdevās izsprukt.

Savukārt stundu vēlāk Rīgā, Staiceles ielā kāds iedzīvotājs pa logu pamanīja divus zagļus, kuri zog kādai automašīnai atpakaļskata sāna spogulīšus. Aculiecinieks par notikušo nekavējoties ziņoja Rīgas Teikas iecirkņa policijas darbiniekiem, kā arī sniedza zagļu pazīmes. Uz notikuma vietu izbrauca Rīgas Teikas Kriminālpolicijas un Patruļpolicijas darbinieki, kuri, apsekojot teritoriju, Augusta Deglava ielā aizturēja abus garnadžus. Pie aizturētajiem policisti atrada gāzes pistoli, divus nažus un astoņus automašīnu atpakaļskata sānu spogulīšus, no kuriem seši bija marķēti.

Viens no aizturētajiem ir 1980. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk vairakkārt sodīts par dažāda veida zādzībām - no dzīvokļiem, automašīnām un veikaliem. Turklāt izrādās, ka vīrietis pēdējo gadu laikā aizturēts jau 25 reizi. Savukārt otrs aizturētais ir 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā, taču nav bijis sodīts. Pateicoties tam, ka spogulīši bija marķēti, policijai izdevās operatīvi noskaidrot to likumīgos īpašniekus, tādēļ policija aicina auto īpašniekus marķēt savu automašīnu spogulīšus.

  

Sagatavoja:

 

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv