Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jēkabpilī par nežēlīgu slepkavību aizturēts vīrietis 2013. gada 11. septembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka  vakar, 10.septembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, piesaistot kinologus, aizdomās par slepkavību aizturējuši 1985.gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis ir  Jēkabpils iedzīvotājs un jau iepriekš ir  7 reizes tiesāts gan par  zādzību un laupīšanu izdarīšanu un šī gada 11.jūlijā atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Vīrieša līķa ķermeņa daļas tika atrastas vakar, 10.septembrī vienā no daudzdzīvokļu ēkas dzīvokļiem Slimnīcas ielā. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki par noziegumu aizturējuši vīrieti Jēkabpils pilsētā tajā pašā dienas vakarā, kurš atzinies slepkavības izdarīšanā un līķa sadalīšanā vairākās daļās. No aizturētā liecībām izriet, ka viņam ar bojā gājušo izveidojies sadzīviska rakstura strīds, kura laikā viņš izdarījis slepkavību. Nolūkā slēpt nozieguma pēdas, sadalīja līķi vairākās ķermeņa  daļās un to iznesa no dzīvokļa, kurā slepkavnieks pats dzīvojis. Līķa ķermeņa daļas  iesviedis neapsaimniekotas teritorijas kanalizācijas akā netālu no savas dzīvesvietas. Nozīmētas ekspertīzes un un mirušā identitāte tiek noskaidrota.
Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta 5.punkta Par slepkavību pastiprinošos apstākļos ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana, kas paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija izmeklēšanas laikā pārbaudīs vai persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472