Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Jēkabpilī stāsta par drošības jautājumiem 2013. gada 14. jūnijs

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde jau iepriekš informēja, ka šā gada 8.jūnijā Jēkabpils pilsētā notiks  Bērnu svētku pasākums, kura laikā policisti uzrunās iedzīvotājus, stāstot par dažādiem drošības jautājumiem. Līdz šim aktīvs darbs uzrunājot iedzīvotājus projekta „Uz sabiedrību vērsts darbs „ ietvaros norit Zemgales reģionā Jelgavā un Jelgavas novadā, kurā aktīvi strādā VP ZRP Jelgavas iecirkņa un Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki, ar mērķi noskaidrot iedzīvotāju viedokli drošības jautājumos. Policisti piedalījušies jau vairākos pasākumos, kuros rādīts policijas autotransports, bērniem bijusi iespēja likt puzles, izdalīti materiāli par drošību, veikta iedzīvotāju anketēšana. Policisti jau piedalījās šāda veida līdzīgā pasākumā maija mēnesī.

Jēkabpilī, VP ZRP Jēkabpils iecirkņa policisti pasākuma laikā uzrunāja, aptaujāja iedzīvotājus ar mērķi noskaidrot viņu viedokli par dažāda veida drošības jautājumiem, cik droši viņi jūtas pilsētā. Prezentācijas programmā tika iekļautas dažādas tēmas – par ceļu satiksmi, atkarību izraisošām vielām, personu drošību, atbildību, drošības pasākumu ievērošanu vasarā. Pasākuma laikā iedzīvotājiem bija iespēja aplūkot policijas transportu, motociklus un ,protams, uzrunāt pozitīvos policijas tēlus Runci Rūdi un Bebru Bruno ar kuriem varēja kopīgi nofotografēties, bet no Bauskas bija iedaries dienesta suns Enriko. Bērni varēja likt lietā savu attapību un salikt puzles par drošības jautājumiem. Tika izdalīti materiāli – bukleti par drošību.

Paldies iedzīvotājiem par atsaucību!

Sabiedrība jau informēta, ka „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs”   aktivitātes š.g. uzsāktas Zemgales reģionā. Policija trupina strādāt aktīvi šajā jomā.

 


 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472