Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturēti divi vīrieši par nelegālo akcizēto preču uzglabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā 2013. gada 6. jūnijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 5.jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas darbinieki nelegālo akcizēto preču aprites jomā lielā apmērā aizturējuši divus vīriešus, kuri ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.

 Policijas darbinieki vienā no garāžām Jelgavā atsavinājuši 324, 5 litrus bezkrāsainu šķidrumu ar spirtam raksturīgu smaržu. Veicot tālākās izmeklēšanas darbības, sankcionētas kratīšanas laikā  Jelgavas novadā vienā no objektiem atsavināja vēl papildus 6855 litrus šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu, kurš bija pildīts dažāda tilpuma plastmasas kannās, kā arī 4640 cigarešu ar dažādiem nosaukumiem ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām. Izņemtajam šķidrumam nozīmēta ekspertīze.

Aizturētie vīrieši jau agrāk bijuši nonākuši policijas redzeslokā, Izmeklēšanas  laikā tiks pārbaudīts vai personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.2 panta „Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums””, kas paredz sodu   ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv