Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Latgales priekšpilsētā aizturēti somiņas un mobilā tālruņa zagļi 2013. gada 30. maijs

Vakar, Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki, veicot izmeklēšanas pasākumus, aizturēja divus iespējamos zagļus. Viens tika aizturēts par pagājušajā nedēļā izdarītu somiņas zādzību, bet otrs – par vakar izdarītu mobilā tālruņa zādzību. Abos gadījumos uzsākti kriminālprocesi un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Pagājušajā nedēļā, 20. maijā Rīgas Latgales policijas iecirknī tika saņemts iesniegums par somiņas zādzību Rīgā, Rēznas ielā, brīvi piekļūstot no kādas telpas. Kriminālpolicijas darbinieki, veicot izmeklēšanas pasākumus, noskaidroja, ka iespējamā vainīgā persona ir kāds 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš tiesāts par narkotisko vielu lietošanu. Policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un vakar, 29. maijā, policijas darbiniekiem izdevās aizturēt iespējamo vainīgo personu. Aizturētais vīrietis savu vainu noziegumā atzinis, un šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Savukārt vakar, Latgales iecirknī tika saņemts vēl kāds iesniegums. Tikai šoreiz par mobilā telefona zādzību, kurš ticis nozagts kādā no tirdzniecības centra veikala telpām. Tajā pašā dienā apsardzes darbinieki dzelzceļa stacijā pamanīja kādu vīrieti, kuru viņi atpazina pēc videonovērošanas ieraksta. Iespējamais vainīgais tika aizturēts un nogādāts Rīgas Latgales iecirknī. Aizturētais ir 1986. gadā dzimis vīrietis, kurš agrāk nonācis policijas redzeslokā. Vīrietis savu vainu izdarītajā noliedz par spēti tam, ka noziegums fiksēts videokamerās, šobrīd viņš atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: