Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā atsavinātas 93 560 nelegālās cigaretes 2013. gada 30. maijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka turpinot aktīvu darbu nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, policijas darbinieki atsavinājuši 93 560 nelegālo cigarešu.

Šā gada šā gada 28.maijā Krustpils novada Kūku pagastā VP ZRP Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas darbinieki apturot automašīnu „Ford Galaxy”, kuru vadīja 1974.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka tiek pārvadātas nelegālās cigaretes lielā apjomā. Automašīnas bagāžas nodalījumā atradās 80 000 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām ar nosaukumiem „Premjer” un „Winston”. Veicot tālākās izmeklēšanas darbības, sankcionētas kratīšanas laikā Jēkabpilī, garāžā tika konstatētas un atsavinātas vēl 13560 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas Federācijas akcīzes markām ar nosaukumiem „Minsk”, „Bayron” „Premjer”, „Pall Mall” un „Fest”.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta 1.daļas  Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā rezultātā radīts būtisks kaitējums, kas paredz sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai persona nav saistīta citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv