Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturētas divas personas 2013. gada 30. maijs

Kā pastāstīja Limbažu iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Kaspars Zvirbulis, par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, izmeklēšanas laikā noskaidrotas un aizdomās par laupīšanu aizturētas divas personas, abi Staiceles iedzīvotāji - piecpadsmitgadīgs jaunietis un 1981. gadā dzimis vīrietis, kas jau agrāk bijis policijas redzeslokā. Izmeklēšanas laikā noskaidrota personu saistība ar vēl vairākām zādzībām, kas notikušas laika posmā no 2012. gada rudens dažādās adresēs Salacgrīvas un Alojas novados. Abi vīrieši apzaguši vairākas privātmājas, kurās saimnieki, lai arī ikdienā nedzīvo, uzglabā vērtīgas mantas. Noskaidrots, ka vīrieši apzaguši arī Mērnieku bibliotēku, no kurienes aiznesa vairākus datorkomplektus.

Liela daļa nozagto mantu jau atgūtas un atdotas to likumīgajiem īpašniekiem. Izmeklēšana uzsāktajā kriminālprocesā turpinās. 1981. gadā dzimušajam vīrietim tiesa kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, otram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policija atkārtoti vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu rūpēties par sava īpašuma drošību. Ēkās, kurās patstāvīgi nedzīvojat, neatstāt vērtīgas mantas - darbarīkus un dārza apstrādes tehniku. Tāpat ēkās ieteicams ierīkot signalizāciju un vienoties ar kaimiņiem par sava īpašuma uzraudzību jūsu prombūtnes laikā.

 

Sagatavoja:
Dace Jukāma
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
vecākā inspektore
Tālr. 64201326; 28653999
dace.jukama@vidzeme.vp.gov.lv