Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar komersantu iznīcināja kriminālprocesos atsavinātos alkoholiskos dzērienus un naftas produktus 2013. gada 28. maijs

24.maijā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbības partnera komersanta SIA „Eko osta” teritorijā Tvaika ielā 39 iznīcināja lielu daudzumu kriminālprocesos izņemto naftas produktu un alkoholisko dzērienu.

Šajā dienā tika iznīcināti dažādi šķidrumi, kas izņemti kopumā septiņās krimināllietās. Dabai draudzīgā veidā tika iznīcināti vairāki tūkstoši litru ar nenosakāmas izcelsmes un lietošanai nederīgiem naftas produktiem, kā arī vairāki simti litru šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Visi iepriekš minētie „produkti”  nonāca filtrēšanas iekārtās.

Neiztika arī bez „roku darba”, jo katra 465 viena litra tilpuma pudele ar uzrakstu uz etiķetes „Stumbras”, bija rūpīgi jāatver un pēc tam jāizlej. Pēc šāda pat principa droši vien būtu jārīkojas arī ar 5183 skārda bundžām, kurās, ja var ticēt uzrakstam „Kanapils”, atradās alus. Taču problēmai tika raksts racionāls risinājums. Paletes ar alus bundžām meistarīgi tika samīcītas zem liela traktora riteņiem. Putojošais dzēriens nokļuva notekūdeņu savācējgrāvī, bet metāla atlikumi pēc tam tika savākti un nodoti pēc piederības.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv,