Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pirmo reizi vizītē Valsts policijas koledžā ieradīsies Lietuvas Policijas skolas un Igaunijas Drošības Akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas kadeti 2013. gada 28. maijs

2013. gada 31. maijā Valsts policija koledžā vienas dienas vizītē ieradīsies Lietuvas Policijas skolas un Igaunijas Drošības Akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas kadeti un mācību iestāžu vadība, lai veicinātu savstarpējo sadarbību mācību un studiju procesos, pilnveidotu praktiskās iemaņas policijas darbā un attīstīt fiziskās sagatavotības līmeni.

Vizītes laikā viesi tiks iepazīstināti ar Valsts policijas koledžas darbību, mācību un studiju procesu, mācību poligonu, kriminālistikas muzeju un bibliotēku. Dienas otrajā pusē paredzēti Valsts policijas koledžas Kinoloģijas nodaļas paraugdemonstrējumi, kā arī sporta aktivitātes: policijas stafete, volejbols, virves vilkšana u.c.

Dienas gaitā ir paredzēta Baltijas valstu policijas izglītības iestāžu vadītāju - Valsts policijas koledžas direktora R.Kviesīša, Lietuvas Policijas skolas direktora vietnieka D.Smataviciusa un Igaunijas Drošības Akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas direktora A.Toomperedienas tikšanās ar Valsts policijas priekšnieku ģenerāli I.Ķuzi, lai pārrunātu policijas izglītības iestāžu tālākās sadarbības iespējas un apmainīties viedokļiem par policijas izglītības iestāžu attīstības perspektīvām un ietekmi uz policijas darbinieku profesionalitātes paaugstināšanu.

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas koledžas
direktora palīdze
kapteine Sanita Zagorska
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: sanita.zagorska@koledza.vp.gov.lv