Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Operatīvo transportlīdzekļu parāde Rīgas ielās 2013. gada 27. maijs

Sestdienas rītu galvaspilsētā ieskandināja grandioza operatīvo transportlīdzekļu parāde Nacionālo bruņoto spēku orķestra pavadībā, kurā bija aplūkojami visi tie drošības dienestu transportlīdzekļi, kuri ik dienas rūpējas par mūsu drošību un kārtības nodrošināšanu.

Pēc parādes gājiena ikviens bija gaidīts Kronvalda parkā, kur aizsākot jaunu tradīciju, norisinājās drošības festivāls „Piedzīvojumu vasara 2013”, lai bērniem pirms vasaras brīvlaika atgādinātu drošas vasaras pavadīšanas ieteikumus, kā arī iepazīstinātu ar drošības dienestu darbu.

Festivālā varēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, iemēģināt roku šaušanā pa mērķi, aplūkot Valsts policijas pretterorisma vienības Omega sprāgstvielu neitralizēšanas robot un citus tehniskos speclīdzekļus. Tāpat varēja uzzināt visu, kas saistīts ar cilvēka dzīvības glābšanu, saņemt informāciju un padomus saistībā ar elektrodrošību un gāzes drošību. Pirmo reizi festivāla apmeklētāji varēja vērot arī unikālus policijas Ūdens lielgabala paraugdemonstrējumus.

Šis ir Valsts policijas 95.gadadienas gads, tādēļ Valsts policija ar sadarbības partneriem aizsākusi rīkot dažādus gadadienai veltītus pasākumus. Šis bija jau otrais ieskaņas pasākums.

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Una Rūtere
T.67829478; 28603779
e-pasts: una.rutere@vp.gov.lv