Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par vairāku automašīnu apzagšanu, policija aiztur iespējamos zagļus 2013. gada 24. maijs

Otrdien, agrā rīta stundā, Ķengaraga policijas darbinieki, aizdomās par zādzībām no automašīnām, aizturēja divus iespējamos zagļus. Pie abiem tika atrasta soma, kurā atradās divas auto magnetolas. Vēlāk tika noskaidrots, ka viņi varētu būt vainojami vairāk nekā divās zādzībās no automašīnām.

21. maijā ap pulksten 5.00 no rīta, Rīgā, Kārsavas ielā Ķengaraga policijas darbinieki aizturēja divas aizdomīgas personas.

Divi vīrieši, agrā rīta stundā ar somu rokās gāja pa Kārsavas ielu, kur pamanot policistus kļuva satraukti un nometa somu zemē. Policistiem šie vīrieši likās aizdomīgi, tādēļ viņus nolēma pārbaudīt. Abi vīrieši tika aizturēti, kā arī tika pārbaudīta soma, no kuras viņi, pamanot policistus, centās atbrīvoties. Tajā atradās divas auto magnetolas. Abi vīrieši tika nogādāti policijas iecirknī.

Aizturētie ir 1982. gadā un 1984. gadā dzimuši vīrieši, kuri iepriekš jau tiesāti. Viens no aizturētajiem tikai nesen iznācis no cietuma, kur bija nonācis par  pastrādātajām zādzībām no automašīnām. Šobrīd aizturētie atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Vēlāk tika noskaidrots, ka šie paši aizturētie varētu būt vainojami Teikas iecirkņa teritorijā izdarītajās divās zādzībās. Kā arī policistiem ir aizdomas, ka viņi varētu būt veikuši vēl citas zādzības, šī informācija tiek pārbaudīta. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: