Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija velosipēda zagļus pārsteidz pie lombarda durvīm 2013. gada 17. maijs

Aizvakar, pateicoties notikuma aculieciniekiem, policija aizturēja divus vairakkārt sodītus velosipēda zagļus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un šodien tiesa lems par drošība līdzekļa piemērošanu.

Otrdien, 14. maijā ap pulksten 14.35 pēcpusdienā, Rīgas Kurzemes iecirknī tika saņemta informācija par velosipēda zādzību Dzirciema ielā. Aculiecinieki pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, kuri kādam velosipēdam centās pārkniebt drošības ķēdi. Pēc brīža zagļiem bija izdevies tik pie velosipēda un abi steigšus devās prom no notikuma vietas. Zādzības aculiecinieki par notikušo nekavējoties ziņoja policijai, un līdz policijas ierašanās brīdim sekoja abiem zagļiem.

Tā kā abi zagļi savu guvumu bija nodomājuši nodot lombardā, tad pēc nozieguma izdarīšanas, tiešā ceļā devās turp. Aculiecinieki par garnadžu atrašanās vietu informēja policiju, un brīdī, kad abi vīrieši jau bija pie lombarda durvīm, negaidīti viņus pārsteidza policijas darbinieki.

Aizturētie ir 1982. gadā un 1976. gadā dzimuši vīrieši, kuri iepriekš jau vairakkārt sodīti.

Abi garnadži tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes  policijas iecirknī. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un šobrīd abi aizturētie atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Šodien tiesa lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv