Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija notver vīriešus, kuri vienu dzīvokli “apciemo” divreiz 2013. gada 14. maijs

Vakar, pateicoties dzīvokļa kaimiņiem, Ķengaraga iecirkņa policijas darbinieki par zādzību no kāda Sitas ielas dzīvokļa aizturēja divus, vairakkārt sodītus zagļus. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana.

Vakar, 13. maijā ap pulksten 17.30 vakarā, Rīgā, kādā Sitas ielas mājā kaimiņi pamanīja zādzību un nekavējoties par notikušo ziņoja policijai. Pēc brīža notikuma vietā ieradās patruļdienesta darbinieki un netālu no apzagtā dzīvokļa pamanīja aizdomīgu vīrieti ar televizoru rokās. Aizdomās par zādzību vīrietis tika aizturēts, kā arī viņa kompanjons, kurš atradās netālu - pie blakus mājas.

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka aizturētie ir 1981. gadā un 1983. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš vairakkārt sodīti.

 Izrādījās, ka aizturēšanas brīdī abi vīrieši dzīvokli “apciemoja” jau otro reizi. Pirmajā reizē 32 gadus vecais līdzzinātājs gaidīja pie blakus mājas, tikmēr 1983. gadā dzimušais vīrietis uzlauza kāda Sitas ielas dzīvokļa durvis un iekļuva dzīvoklī. Garnadzis nozaga datoru, monitoru, portatīvo datoru, dzīvokļa saimnieka pasi un mobilo tālruni. Pēc lielā guvuma zaglis devās atpakaļ pie sava drauga un piedāvāja viņam aiziet, un paņemt televizoru, ko arī vīrietis izdarīja. Taču televizora zagšana izrādījās neveiksmīga, jo mājas kaimiņi viņu pamanīja, brīdī, kad viņš nesa televizoru, un nekavējoties par to ziņoja policijai.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana. Vecākais no abiem aizturētajiem noziegumā atzinās, taču otrs savu vainu noliedz. Televizors tika atgūts, taču pārējās mantas tiek meklētas.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv