Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par Pļavniekos izdarītu laupīšanu policija aiztur divus vīriešus 2013. gada 13. maijs

Pagājušajās brīvdienās, par Pļavniekos izdarītu laupīšanu pret diviem jauniešiem, piedraudot viņiem ar nazi un skrūvgriezi, policija aizturēja iespējamos vainīgos. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana.

11. maijā, Ķengaraga iecirknī ar iesniegumu vērsās divi jaunieši. Viņi pastāstīja, ka Rīgā, A. Saharova ielā, netālu no Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas tikuši aplaupīti - divas personas maskās uzbrukušas abiem jauniešiem, piedraudot ar nazi un skrūvgriezi, atņēma viņiem divus mobilos tālruņus. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess.

Cietušie jaunieši ir 1997. gadā dzimis puisis un 1996. gadā dzimusi meitene. Nākošajā dienā pēc notikušā cietusī meitene kādā sludinājumu portālā pamanīja savu mobilo tālruni un nekavējoties par to ziņoja Ķengaraga iecirkņa darbiniekiem. Vakar, 12. maija pēcpusdienā, policijas darbinieki, sarunāja tikšanos Rīgā, Dzirnavu ielā ar personu, kura bija ievietojusi sludinājumu.

Norunātajā vietā ieradās divas aizdomīgas personas, kuras aizdomās par izdarīto laupīšanu tika aizturētas un nogādātas policijas iecirknī. Aizturētie ir 1991. gadā dzimis vīrietis, kurš mēģināja pārdot mobilo tālruni un 1995. gadā dzimis Krievijas pilsonis. 22 gadus vecais vīrietis stāsta, ka telefonu esot nopircis par 50 latiem Centrāltirgus tuvumā un mēģinājis pārdot par 180 latiem. Abi aizturētie noziegumā savu vainu neatzīst.

Šobrīd iespējamie vainīgie atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un par notikušo turpinās izmeklēšana.

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv