Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kopā Uzvaras parkā vakar bija ap 150 000 apmeklētāju 2013. gada 10. maijs

Pēc policijas aplēsēm apmeklētāju skaits koncertam, kas vakar tika rīkots Uzvaras parkā, visas dienas garumā bija aptuveni 150 000. Valsts policija ar drošības un kārtības nodrošināšanu tika galā veiksmīgi un kopumā pasākumu vērtē kā mierīgi noritējušu. Tomēr konstatēti arī vairāki pārkāpumi.

Kopā 46 personu rīcībā konstatēti 50 pārkāpumi.  Puse no tiem ir saistīti ar alkoholisko dzērienu lietošanu un atrašanos alkohola reibumā publiskā vieta(LAPK 171.pants).  Taču sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju konstatēti 10 nepilngadīgie, kuri atradās uz ielas pēc pulksten 22.00 bez vecāku klātbūtnes, četri nepilngadīgie pieķerti smēķējot un trīs protokoli sastādīti par piegružošanu. Konstatēti arī trīs gadījumi, kuros nepilngadīgie iesaistīti alkoholisko dzērienu lietošanā, taču divos gadījumos pasākuma apmeklētāji pretojušies policijas darbinieku likumīgajām prasībām, kā arī sastādīti divi protokoli par atvērtu alkohola iepakojumu.

Salīdzinot pārkāpumu skaitu ar lielo pasākuma apmeklētāju skaitu, pasākums vērtējams, kā mierīgi noritējis. Vakar arī daudzviet citur Rīgā notika dažādi publiski pasākumi, arī tajos būtiski starpgadījumi nav bijuši.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: