Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija Rīgā aiztur vīrieti par izstādes auto zādzību 2013. gada 30. aprīlis

Vakar Rīgas Kurzemes iecirknī vērsās kāda uzņēmuma pārstāvis ziņojot, ka pēc auto izstādes kāds no apmeklētājiem ir aizbraucis ar vienu no eksponātiem – automašīnu Peugeot RCZ. Nepilnu divu stundu laikā Rīgas policistiem izdevās atrast auto un aizturēt tās vadītāju.

Vakar vakarā kāda automašīnu uzņēmuma darbinieki vērsās policijā, ziņojot, ka pēc auto izstādes beigām kāds vīrietis, ļaunprātīgi izmantojot situāciju, kad tiek izvesta ekspozīcija, esot iesēdies vienā no eksponātiem un aizbraucis. Nozagtā automašīna bija Peugeot RCZ.

Policisti par notikušo uzsāka kriminālprocesu un automašīna tika izsludināta meklēšanā un nepilnas divas stundas pēc zādzības viena no VP RRP Ceļu policijas ekipāžām pamanīja nozagto auto kādā degvielas uzpildes stacijā.  Brīdī, kad policisti piegāja pie automašīnas, tās vadītājs bija iegājis veikalā, taču, ieraugot policistus, vīrietis metās bēgt. Tomēr velti – policisti vīrieti notvēra un nogādāja iecirknī.

Aizdomās turētais ir 27 gadus vecs vīrietis, kurš iepriekš jau nonācis policijas redzeslokā. Jaunais vīrietis vainu neatzīst un pret viņu šobrīd sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielos apmēros, bargākā likumā paredzētā sankcija par šādu noziegumu ir brīvības atņemšana uz desmit gadiem.


Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP  

TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv