Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina ikvienu piedalīties 1.maija veloparādē 2013. gada 26. aprīlis

Šā gada 1.maijā jau trešo gadu notiks veloparāde, kuras laikā policija slēgs satiksmi vairākās pilsētas ielās, lai būtu iespējams nodrošināt maksimālu drošu un ērtu pārvietošanos pa iepriekš izplānotu maršrutu.

Diena, kad velosipēdists pilsētā ir karalis
Šogad jau trešo reizi Rīgas velosipēdistiem būs iespēja piedalīties iespaidīgā braucienā, kurā pēc Valsts policijas un Rīgas Domes Satiksmes departamenta aplēsēm varētu piedalīties vairāk nekā tūkstoš velosipēdistu.

Lai braucējiem pārvietošanās pa pilsētu būtu maksimāli droša un ērta policija slēgs satiksmi vairākās Rīgas ielās, kā arī satiksme tiks ierobežota arī uz Akmens un Vanšu tilta. Tādējādi policija nodrošinās to, ka veloparādē droši būs piedalīties ne tikai pieredzējušiem braucējiem, bet arī tiem, kas velosipēdu izmanto salīdzinoši reti, kā arī bērniem, kuri tikai nesen ir uzsākuši pārvietoties ar divriteni. Policija, slēdzot satiksmi, nodrošinās to, ka velosipēdisti varēs justies kā pilsētas satiksmes karaļi!

Iepazīsti Pārdaugavu
Tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad veloparāde sāksies pulksten 12.00 Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa, taču šogad tiek mainīts parādes maršruts – šogad maršrutā būs iekļautas Torņakalna un Āgenskalna mazās ieliņas, lai velosipēdistiem būtu iespēja iepazīt Pārdaugavas koka arhitektūru.

Nākamajos gados tiek plānots maršrutu veidot arī caur citiem Rīgas mikrorajoniem, tādā veidā velosipēdisti, piedaloties veloparādēs, varēs iepazīt dažādus Rīgas mikrorajonus.

Veloparādē kā katru gadu piedalīsies arī policijas vadība un liels skaits policijas darbinieku, un policija aicina veloparādē piedalīties ikvienu – gan profesionālus velobraucējus, gan sezonālos velosipēdistus, gan ģimenes ar bērniem, kā arī ikvienu citu, kam mājās ir velosipēds.

Detalizēts veloparādes maršruts pieejams šeit: http://ej.uz/velobraucienu

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv