Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pastiprināti strādājot kukuļdošanas apkarošanas jomā šoreiz Zemgales policisti aizturējuši autovadītāju Dobeles novadā 2013. gada 26. marts

1972.gadā dzimušais vīrietis, kurš ir Igaunija pilsonis,  vadot transportlīdzekli bija pārsniedzis atļauto braukšanas  ātrumu, lai nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu devis policistam 50 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Pret  vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 15 autovadītāji par kukuļdošanu, no kopējā skaita marta mēnesī aizturēti jau 8 autovadītāji. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472