Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par pensionāru piekrāpšanu policija aizturējusi agrāk tiesātas personas 2013. gada 20. marts

Pēdējā laikā, t.i. no pērna gada decembra beigām un līdz šā gada martam, Latgalē reģistrēti vairāki krāpšanas gadījumi, saistībā ar ko ir uzsākti 13 kriminālprocesi. Pavisam no noziedznieku darbībām ir cietušas 14 personas visas cietušās ir gados vecas pensionāres, vecākā no tām dzimusi 1925.gadā. Pavisam šajā laika periodā no cietušajām sievietēm noziedznieki izkrāpuši vairākus tūkstošus latus un eiro, atsevišķos gadījumos arī juvelierizstrādājumus. Lielākā fiksētā naudas summa, kas izkrāpta pensionārei, 1800 lati.

Nepārtraukti policijas darbinieki veicinājuši šo noziegumu atklāšanu, realizējot operatīvus meklēšanas pasākumus un veicot visas nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Apjomīga darba rezultātā saistībā ar minētajām krāpšanām Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizvadītajā nedēļā Daugavpilī aizturējuši divas aizdomās turamās personas, 1982. un 1968.gadā dzimušus vairakkārt tiesātus vīriešus. Jaunākajam no tiem Daugavpils tiesa piemērojusi apcietinājumu, bet otrs agrāk tiesātais vīrietis pašlaik atrodas brīvībā, jo Rēzeknes tiesa atteica piemērot viņam drošības līdzekli apcietinājumu.

Kriminālprocesos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļu kontakta tālruņi: Daugavpils 654-03302 un Rēzekne 646-03502 (Ludza, Preiļi, Krāslava un Balvi), vai arī Valsts policijas dežūrdaļa 110.

 

Informāciju sagatavoja:
Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore