Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Divi vīrieši Bolderājā ar nazi mēģina palaupīt pusaudzi, policija meklē cietušos 2013. gada 15. marts

Vakar neilgi pirms 22.00 kāds 17 gadus vecs jaunietis Bolderājā pa Silikātu ielu devās mājup. Jaunieša ceļu pēkšņi šķērsoja divi vīrieši, no tiem viens pie jaunieša kakla pielika nazi un pieprasīja mobilo tālruni un naudu. Par spīti uzbrucēju psiholoģiskajam, fiziskajam pārākumam jaunietim tomēr izdevās atbrīvoties no uzbrucēju tvēriena un ieskriet tuvākajā pārtikas veikalā.

Atrodoties veikalā, jaunietis piezvanīja Bolderājas policijas iecirkņa darbiniekiem un pastāstīja par notikušo. Pēc mirkļa notikuma vietā ieradās policijas ekipāža un pēc jaunieša sniegtā ļaundaru apraksta policisti, patrulējot pa rajonu, pamanīja un aizturēja abus iespējamos laupītājus.

Viens no aizturētajiem ir 1987.gadā dzimis agrāk sodīts vīrietis, taču otrs agrāk nav sodīts un ir dzimis 1984.gadā. Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētie varētu būt veikuši arī citus noziegumus, tādēļ likuma sargi lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67840609 vai 110.

laupmelns.jpg

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītājs
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: