Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti 14 stundu laikā noskaidro un notver iespējamo izvarotāju 2013. gada 28. februāris

Kāda sieviete pirms pusgada internetā bija ievietojusi sludinājumu, ka meklē darbu. Atsaucoties uz šo sludinājumu, aizvakar 26. februārī viņai piezvanīja kāds vīrietis un piedāvāja darbu, sarunas laikā vīrietis piedāvāja tikties Teikas mikrorajona teritorijā. Sieviete ieradās uz satikšanos, taču tikšanās laikā vīrietis piedāvāja aiziet pie viņa uz mājām, kur varētu mierīgi aprunāties par darba iespējām. Jau pēc mirkļa vīrietis jauno sievieti ievilināja kādā neapdzīvotā būvē, un, piedraudot viņai ar nazi, izvaroja un aplaupīja, atņemot mobilo tālruni.

Policisti nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un operatīvo darbu, iesaistot gan Kriminālpolicijas, gan Kārtības policijas Brasas iecirkņa darbiniekus. Pateicoties policistu profesionālajam un rūpīgajam darbam aizdomās turamo vīrieti noskaidroja un aizturēja 14 stundu laikā.

Aizturēšanas brīdī vīrietis kādā lombardā mēģināja realizēt nolaupīto tālruni. Aizturētais ir kāds 1977. gadā dzimis vīrietis, kurš jau vairakkārt sodīts, tai skaitā divas reizes par izvarošanu, kas saistīta ar laupīšanu. Pēdējo reizi no cietuma tika izlaists pagājušā gada novembrī.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par izvarošanu un laupīšanu, šobrīd notiek izmeklēšana. Izmeklētājiem ir aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt veicis vēl citus noziegumus, tādēļ lūdzam atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67030658, 67030675, 67030634 vai 110.

izvarotajs.JPG

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: